Osprzęt

Nasza oferta – osprzęt

POSIADAMY OSPRZĘT I CZĘŚCI DO WIERTNIC HDD DITCH WITCH ,VERMEER I INNE ORYGINALNE I ZAMIENNIKI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Sprawdź nasz pozostałe urządzenia:

VERMEER

Jeśli wiertnice Vermeer, są tym, czego szukasz zapraszamy do przejrzenia naszej oferty dla firm. Dzięki korzystaniu z produktu najwyżej jakości, jak wiertnica Vermeer możliwa jest szybka realizacja pracy. Nawet wykorzystując używaną wiertnicę horyzontalną Vermeer model o promieniu D8x12, maszyna wykona pracę szybko. Każda nasza wiertnica ma odpowiednią moc silnika i przebieg, aby poradzić sobie z wykonaniem odwiertów do podziemnych instalacji.

DITCH WITCH

Wiertnice Ditch Witch to dobrze znane na rynku maszyny, które cieszą się ogromną popularnością. Są również często wybierane ze względu na wysoką jakość, jak i zakres prac, które dzięki nim można wykonać. Oferując maszyny najwyżej jakości, jakie sprawdzą się do mniejszych i większych projektów, mamy pewność, że znajdą Państwo u nas wiertnice idealne do zakresu swojej pracy.

Żerdzie wiertnicze / rury wiertnicze

Posiadamy żerdzie wiertnicze do wszystkich wiertnic HDD DITCH WITCH, VERMEER, czołowych producentów światowych wykonane w technologi: *kutej stal s-135
*kuto zgrzewanej
*zgrzewanej

Żerdzie wiertnicze można uznać za najważniejszy element każdej wiertnicy. Muszą być wysokiej jakości i kompatybilne z używaną maszyną. Każda żerdź ma przenosić napęd z silnika maszyny na narzędzie wiertnicze. W ten sposób przez przewód wiertniczy może ona przesuwać się na wyznaczoną głębokość. Pośrednio wywierają nacisk na wiertnicę i w ten sposób wykonuje się otwory na rury czy inne elementy. Dlatego w naszej ofercie stawiamy na trwałość żerdzi wiertniczych i oferujemy modele wykonane ze stali spełniajacej wysokie normy.

Głowice ciągnące

Posiadamy głowice zaciągowe średnice od fi 32mm do fi 450mm większe głowice na zamówienie

Części do wiertnic

Posiadamy wszystkie części elektryczne i mechaniczne do wiertnic Vermeer, Ditch Witch, Drillto i inne

Szukają Państwo części do wiertnic? Wszystkie potrzebne narzędzia, maszyny i części zamienne do wiertnic znajdą Państwo u nas. Specjalizujemy się w sprzedaży różnych elementów, które potrzebne są podczas wykonywania odwiertów, jak i po nich. Nasze części pochodzą od renomowanych producentów.

Gąsienice metalowo-gumowe

Pompy płuczkowe

Aplex, FMC, Drillto. Posiadamy wszystkie części / zawory, tłoki, tuleje / do pomp płuczkowych. Dostępne również nowe i używane pompy

systemy lokalizacji

Firma DCS Poland prowadzi sprzedaż systemów lokalizacji nowych i używanych takich firm jak:

 • DCI
  • F2, F5, FF2, FF5, MONITORY LOKALIZATORY SONDY

 • radiodetection
  • CAT 4, 4+, RD 7100, RD 8100, MONITORY LOKALIZATORY SONDY
 • subsite
  • SUBSITE 750, SUBSITE TKQ, MONITORY LOKALIZATORY SONDY
 • SERWIS GWARANCYJNY I PO GWARANCYJNY

DCI

System lokalizacji DCI to niezbędny element prac odwiertowych. Głównie system lokalizacji digital control incorporated stosowany jest do poziomych odwiertów kierunkowych wskazując odczyty głębokości. Nadajnik zlokalizowany jest w głowicy wiercącej i z niej wysyła sygnały o głębokości i stopniu nachylenia prowadzonego odwiertu. Informacje pojawiają się w oknie wyświetlacza w czasie rzeczywistym. Oferowany przez nas system składa się z nadajnika, naręcznego odbiornika, zdalnego wyświetlacza, a także dołączone są baterie nadajnika, odbiornika i zdalnego wyświetlacza.

Sondy DCI SUBSITE

Oferowane przez nas sondy DCI Subsite do rozwiązanie pasujące do wszystkich systemów lokalizacji. Za pomocą sond lokalizacyjnych można przeprowadzić prace wiertnicze precyzyjnie i szybko. Poszczególne modele mogą różnić się zasięgiem, dzięki czemu umożliwiają wykonanie różnych projektów wiertniczych.

Obudowy sondy, krętliki, osprzęt

Do wszystkich typów wiertnic działających w Polsce

SYSTEMY MIESZANIA PŁYNU WIERTNICZEGO

 • MOTOPOMPY
 • ZBIORNIKI 2m³ 4m³
 • GOTOWE ZESTAWY

poszerzacze, rozwiertaki

zęby/ noże do poszerzaczy

FMC POMPY

W naszej ofercie znajdą Państwo również pompy renomowanej marki FMC. Wiemy, jak ważna jest wydajność pompy, która w maszynie odwiertniczej dostarcza płyn wiertniczy. Pompy do odwiertów muszą mieć więc dużą wydajność, która będzie kompatybilna z całą maszyną. Wszystkie nasze pompy cechują się wydajnością pracy oraz wykonaniem z najwyżej jakości materiałów z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.