Firma DCS Poland powstała w celu dostarczania na rynek technologii bezwykopowych maszyn i osprzętu wiertniczego jak również materiałów płuczkowych oraz środków chemicznych dla wiertnictwa. Firma zapewnia kompleksową obsługę firm wiertniczych poprzez wsparcie merytoryczne, techniczne i serwisowe.

Współpracują z nami Klienci, którym zależy na profesjonalnym doradztwie oraz szybkości działania.

Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji 24 godziny siedem dni w tygodniu.

DCS Poland jest przedstawicielem firm:

  • DRICONEQ
  • SOLIDEAL
  • DRILLO TRENCHLESS
  • RADIODETECTION

JESTEŚMY RÓWNIEŻ AUTORYZOWANYM PRZEDSTAWICIELEM NA EUROPĘ FIRMY:

DRILLTO TRENCHLESS CO., ltd

produkującej maszyny wiertnicze do horyzontalnych przewiertów sterowanych, które umożliwiają realizację podziemnych instalacji wodociągowych, gazowych, elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Maszyny wiertnicze firmy DRILLTO TRENCHLESS CO., ltd charakteryzują się niskimi kosztami inwestycyjnymi, odpornością na trudne warunki atmosferyczne, łatwą obsługą i bezawaryjnością.

4

01. profesjonalny serwis

Zapewniamy szybki i sprawny serwis inżynierski oraz urządzeń z dziedziny przemysłu wiertniczego. Podręczny magazyn produktów z oferty DCS POLAND umożliwia szybką wymianę niezbędnych elementów, zapewnia komfort i bezpieczeństwo naszym Klientom.

2

02. Bogate doświadczenie

Każdy z nas – ludzi tworzących DCS POLAND – ma za sobą po kilkanaście lat doświadczenia w branży. To właśnie mocna specjalizacja w tym kierunku skłoniła nas do połączenia sił w ramach jednego brandu.

partnerstwo

03. solidne partnerstwo

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Europę firmy Drillto Trenchless co., LTD.

3

04. serwis 24/7

DCS Poland oferuje serwis inżynierski dostępny 7 dni w tygodniu.